Mevlana Mahallesi Tekel Bayi

Mevlana mahallesi Acarlar sitesi açık tekel
Mevlana mahallesi Acarlar sitesi açık tekel

Mevlana mahallesi açık tekel servisi hizmetimiz, Ataşehir Mevlana mahallesi eve servis, eve sipariş ve Mevlana mahallesi 7/24 tekel paket servis hizmeti olarak sunulmaktadır. Mevlana mahallesi tekel kapıda kredi kartı veya nakit olarak hizmet vermektedir.

alo tekel servis
Mevlana mahallesi alo tekel servis

whatsapp eve servis
Mevlana mahallesi whatsapp eve servis

 • Meze çeşitleri ve hizmeti
 • Kuruyemiş çeşitleri
 • Şarküteri çeşitleri ve hizmeti
 • Kahvaltılık ürünler,
 • Manav ürünleri,
 • Et-tavuk ürünleri,
 • Fastfood ürünler,
 • Alkollü içecek ürünleri
 • Alkolsüz içecek ürünleri,
 • Temizlik ürünleri,
 • Bisküvi, kraker ve atıştırmalık ürünler,
 • Kişisel bakım ürünleri’dir
alo tekel servis
Mevlana alo tekel servis
whatsapp eve servis
Mevlana whatsapp eve servis

Mevlana mahallesi açık tekel hizmeti Yakamoz 2 Tekel Bayisi aracılığında, talep ettiğiniz siparişleriniz, hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılır. Yakamoz 2 Tekel işletmesine bağlı olarak faaliyet gösteren Ataşehir Mevlana Mahallesi tekel ürün teslimatında başarılarını kanıtlamış bir alkollü ve alkolsüz içicek perakende satış kuruluşudur. Bu kuruluşun başarılı olmasını sağlayan nedenlerden bazıları müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya, müşteri güvenini kazanmaya ve doğru bir iş yapmaya yönelik sergilediği tutum ve davranışlarıdır. Ayrıca Ataşehir Mevlana Mahallesi Tekel işletmesinin ürün kategorisi oldukça fazladır. Teslimatını gerçekleştirdiği ve sipariş aldığı bazı kategoriler;

Mevlana mahallesi tekel
Mevlana mahallesi tekel

Mevlana Açık Tekel Sipariş

Ataşehir Mevlana mahallesi çevresinde bulunan bakkal, market ve benzeri işletmelere hizmette bulunan Mevlana tekel sıcak yemek siparişleri de almaktadır. Mevlana mahallesi paket servis tekel paket servis hizmetini de bünyesine katarak gün geçtikçe büyümektedir. Ataşehir Mevlana mahallesi tekel 7/24 kesintisiz her an isteklerinizi karşılamaktadır. Aynı zamanda web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerin ödemelerini kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda yaptığınız ödemelerde kart ya da nakit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Mevlana mahallesi tekel ile web sitesinden sipariş verebileceğiniz gibi Whatsapp uygulaması üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Telefon aracılığı ile de sipariş alan işletme tüm ürünlerin güvenilir bir şekilde teslimatını yaparak sizlere sağladığı kolaylıklar ile başarılarını sürdürmektedir.

Ana Sayfa

Eskiden rakı şişelerinin ölçüleri 10,15,25,50 ve 100cl’lik idi. 1955 Yılında standart hacimlerde şişelere geçilerek 35, 50 ve 70cl’lik şişeler kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonraki yıllarda 50cl’lik şişeler piyasadan kaldırılmış, buna karşılık 5cl’lik minyatür şişeler devreye sokulmuştur. Günümüzde çeşitli rakı markaları ürünlerini 5,10,17.5, 20, 35, 50, 70, 100, 150 ve 200cl’lik şişelerde piyasaya sunmaktadır.

Rakı Ansiklopedisi

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir