Küçükbakkalköy Tekel Sipariş

Ataşehir Küçükbakkalköy tekel bayi
Ataşehir Küçükbakkalköy tekel bayi

Küçükbakkalköy açık tekel servisi hizmetimiz, Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesi eve servis, eve sipariş ve Küçükbakkalköy mahallesi 7/24 tekel paket servis hizmeti olarak sunulmaktadır. Küçükbakkalköy mahallesi tekel kapıda kredi kartı veya nakit olarak hizmet vermektedir.

 • Meze çeşitleri ve hizmeti
 • Kuruyemiş çeşitleri
 • Şarküteri çeşitleri ve hizmeti
 • Kahvaltılık ürünler,
 • Manav ürünleri,
 • Et-tavuk ürünleri,
 • Fastfood ürünler,
 • Alkollü içecek ürünleri
 • Alkolsüz içecek ürünleri,
 • Temizlik ürünleri,
 • Bisküvi, kraker ve atıştırmalık ürünler,
 • Kişisel bakım ürünleri’dir

Küçükbakkalköy mahallesi açık tekel hizmeti Yakamoz 2 Tekel Bayisi aracılığında, talep ettiğiniz siparişleriniz, hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılır. Yakamoz 2 Tekel işletmesine bağlı olarak faaliyet gösteren Ataşehir Küçükbakkalköy tekel ürün teslimatında başarılarını kanıtlamış bir alkollü ve alkolsüz içicek perakende satış kuruluşudur. Bu kuruluşun başarılı olmasını sağlayan nedenlerden bazıları müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya, müşteri güvenini kazanmaya ve doğru bir iş yapmaya yönelik sergilediği tutum ve davranışlarıdır. Ayrıca Ataşehir Küçükbakkalköy Tekel işletmesinin ürün kategorisi oldukça fazladır. Teslimatını gerçekleştirdiği ve sipariş aldığı bazı kategoriler;

Küçükbakkalköy tekel bayii
Küçükbakkalköy tekel bayii

Küçükbakkalköy Açık Tekel Sipariş

Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesi çevresinde bulunan bakkal, market ve benzeri işletmelere hizmette bulunan Küçükbakkalköy tekel sıcak yemek siparişleri de almaktadır. Mevlana mahallesi paket servis tekel paket servis hizmetini de bünyesine katarak gün geçtikçe büyümektedir. Ataşehir Küçükbakkalköy tekel 7/24 kesintisiz her an isteklerinizi karşılamaktadır. Aynı zamanda web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerin ödemelerini kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda yaptığınız ödemelerde kart ya da nakit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Küçükbakkalköy mahallesi tekel ile web sitesinden sipariş verebileceğiniz gibi Whatsapp uygulaması üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Telefon aracılığı ile de sipariş alan işletme tüm ürünlerin güvenilir bir şekilde teslimatını yaparak sizlere sağladığı kolaylıklar ile başarılarını sürdürmektedir.

Ana Sayfa

Geçmişi binlerce yıl önceye tarihlenen Hevsel Bahçeleri, Diyarbakır’da Dicle Nehri ile Mardin şosesinin arasındadır. Diyarbakır’ın dünyaca önemli bir kültür mirası olmasının yanı sıra şehrin rakı kültüründe de adı anılır. Çünkü burası yüzyıllar boyu hem Diyarbakır hem de çevresi için bahçe bostan kimliği taşımıştır. Hevsel Bahçeleri’nden toplanan semizotu, marul, roka, ve iri can erik (nam-ı diğer eluce) rakıseverler için mutlak birer meze ve meze malzemesi olmuştur. Örneğin bir zamanlar can erik ısırılır, suyuyla birlikte ekşiliği iyice özümsenecek biçimde içe çekilir, rakı bu şekilde bitirilirdi.

Nihat Aras – Rakı Gastronomisi

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir