İnönü Tekel Bayi

Kayışdağı İnönü açık tekel servisi
Kayışdağı İnönü açık tekel servisi

İnönü mahallesi açık tekel veya İnönü mahallesi tekel servisi hizmetimiz, Ataşehir Kayışdağı İnönü mahallesi eve servis, eve sipariş ve İnönü mahallesi 7/24 tekel paket servis hizmeti olarak sunulmaktadır. İnönü tekel servisi kapıda kredi kartı veya nakit olarak hizmet vermektedir.

alo tekel servis
İnönü mahallesi alo tekel servis

whatsapp eve servis
İnönü mahallesi whatsapp eve servis

 • Meze çeşitleri ve hizmeti
 • Kuruyemiş çeşitleri
 • Şarküteri çeşitleri ve hizmeti
 • Kahvaltılık ürünler,
 • Manav ürünleri,
 • Et-tavuk ürünleri,
 • Fastfood ürünler,
 • Alkollü içecek ürünleri
 • Alkolsüz içecek ürünleri,
 • Temizlik ürünleri,
 • Bisküvi, kraker ve atıştırmalık ürünler,
 • Kişisel bakım ürünleri’dir
alo tekel servis
İnönü alo tekel servis
whatsapp eve servis
İnönü whatsapp eve servis

İnönü açık tekel hizmeti Yakamoz 2 Tekel Bayisi aracılığında, talep ettiğiniz siparişleriniz, hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılır. Yakamoz 2 tekel işletmesine bağlı olarak faaliyet gösteren İnönü mahallesi tekel ürün teslimatında başarılarını kanıtlamış bir alkollü ve alkolsüz içicek perakende satış kuruluşudur. Bu kuruluşun başarılı olmasını sağlayan nedenlerden bazıları müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya, müşteri güvenini kazanmaya ve doğru bir iş yapmaya yönelik sergilediği tutum ve davranışlarıdır. Ayrıca İnönü mahallesi Tekel işletmesinin ürün kategorisi oldukça fazladır. Teslimatını gerçekleştirdiği ve sipariş aldığı bazı kategoriler;

İnönü mahallesi tekel servisi
İnönü mahallesi tekel servisi

İnönü Mahallesi Tekel Sipariş

Ataşehir Kayışdağı İnönü mahallesi çevresinde bulunan bakkal, market ve benzeri işletmelere hizmette bulunan İnönü tekel sıcak yemek siparişleri de almaktadır. İnönü mahallesi paket servis tekel paket servis hizmetini de bünyesine katarak gün geçtikçe büyümektedir. Ataşehir Kayışdağı İnönü mahallesi tekel 7/24 kesintisiz her an isteklerinizi karşılamaktadır. Aynı zamanda web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerin ödemelerini kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda yaptığınız ödemelerde kart ya da nakit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

İnönü mahallesi tekel ile web sitesinden sipariş verebileceğiniz gibi Whatsapp uygulaması üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Telefon aracılığı ile de sipariş alan işletme tüm ürünlerin güvenilir bir şekilde teslimatını yaparak sizlere sağladığı kolaylıklar ile başarılarını sürdürmektedir.

Ana Sayfa

Yahya Kemal, her akşam sofrasını “kuş sütü eksik” kurdurur, ama çoğuna el bile sürmezmiş… Lakin sürsün sürmesin hepsi hesaba yazıldığı için şef garson, şaire, şimdiki deyimle “kıyak yapmış”, sofraya kırmızı turp koymamış… Yahya Kemal gelmiş oturmuş masaya şöyle bir bakmış ve garsonu çağırmış: “Nerede kırmızı turp?” “Efendim dikkat ettim yemiyorsunuz da…” “Ben sofraya konan her şeyi yemek zorunda değilim, onların bazıları benim göz mezemdir!”

Hasan Pulur – Milliyet, 10 Mart 2005

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir